PIZZA KRABICE NA MIERU PRE TVOJU PIZZERIU

PIZZA KRABICE

Domov O NÁS PIZZA KRABICE NA MIERU PRE TVOJU PIZZERIU
pizza krabice

Máš vlastnú pizzeriu? Skvelú chutnú pizzu a svoj hodnotný branding a značku? Hádam neposielaš svoje gurmánske diela hladným klientom v typizovaných farebných pizzia krabiciach so známym ujom pri peci. Teda nie, že by na ňom bolo niečo vyložene zlé. Ide o to, že prichádzaš o prezentáciu tvojej značky, o to, aby sa zákazníkovi zbiehali sliny, už len pri pohľade na grafiku a logo jeho obľúbenej pizzerie.

My ti ponúkame reklamné pizza krabice na mieru s potlačou! Máme v ponuke klasické štandardizované rozmery pizza krabíc. Na krabicu ti vieme navrhnúť celoplošnú kreatívnu potlač, ako aj špecifické umiestnenie loga a iných prvkov na želanie.

Pizza krabice s reklamnou potlačou na mieru ti od nás dôjdu neposkladané, čím šetríme pri preprave miesto a zároveň sme aj viac ekologickejší.

Krabice na pizzu potláčame u nás na Slovensku, takže sa k tebe dostanú rýchlo & “čerstvé”. Tento typ krabíc, ako aj tvoju špecifickú ponuku ti naceníme vyložene na mieru. Oslov nás na info@reklamnekrabice.sk , alebo priamo na telefónnom čísle +421 905 307 022

Ak si okrem pizza krabíc na mieru s tvojou vlastnou potlačou chceš ešte naceniť aj iné reklamné krabice na mieru, navštív náš RAZ-DVA online konfigurátor krabíc, kde si vyberieš z rôznych typov krabíc od zaklápacích, dvojdielnych krabíc s vekom, či napr. Klasických krabíc. Krabice ti vieme predať aj bez potlače, avšak sme špecialisti na potlač krabíc podľa tvojho želania s grafikou na mieru, či tvojim logom. 
U nás si vytvoríš krabice na mieru na koláče, kozmetiku, fľaše na víno, či rum, krabice na topánky, luxusné šaty, produkty… Bez obmedzení ! ?

Tím Reklamné krabice

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.