KRABIČKY NA ŠPERKY

KRABIČKY NA ŠPERKY

Domov O NÁS KRABIČKY NA ŠPERKY
KRABIČKY NA ŠPERKY

Tvoríš nádherné šperky, ktoré vedia rozžiariť nejednu tvár, zápästie, či ruky? U nás v Reklamných krabiciach fandíme všetkým kreatívnym výrobcom. 

Preto ti ponúkame personalizované riešenie na tvoje reklamné krabičky na šperky na mieru. U nás nie je žiadne zadanie problém! Určite si sa stretla/stretol s tým že na svoje špecifické prstene, náušnice, náramky, či iné krásne výrobky, nevieš nájsť ideálnu krabicu, ktorá by pasovala “tak akurát”. Možno že nemá správnu farbu tvar, či veľkosť. V reklamných krabiciach ti na mieru vytvoríme klasické krabice, kašírované krabice, či napríklad dvojdielne krabice s čiastočnou, alebo úplnou potlačou priamo na mieru pre teba. Vybrať si môžeš úplne atypickú veľkosť tak, aby tvoje šperky vynikali a samozrejme ti vieme navrhnúť aj celý dizajn krabičky úplne na kľúč. Vieš čo je najúžasnejšie? Že ti vieme navrhnúť, vyrobiť a dodať takéto krabice a krabičky na mieru po celom Slovensku a už od 10 kusov + ! ?  

Ak chceš naše odporúčanie, na luxusné šperky navrhujeme kašírované krabičky na mieru. Ich výroba je úplne ručná a síce trocha zdlhavejšia, avšak výsledok stojí za to. Dostaneš reprezentatívny obal, ktorý pozdvihne celú tvoju šperkársku & dizajnérsku značku na ešte vyššiu úroveň.

Dovnútra ti zakomponujeme výplň podľa typu produktu. Luxusnú penovú výplň s látkou, či pokojne aj drevitú eko vlnu pre BIO/handmade produkty, či rôzne výrezy v kartóne pre špecifické požiadavky.   Ak si želáš  krabicu na mieru na šperky s potlačou a výrobou na mieruuž od 10kusov, utekaj kliknúť na náš ONLINE RAZ-DVA konfigurátor , kde sa do 2-voch minút dozvieš predbežnú cenovú ponuku. Zvolíš si tam presný rozmer, typ krabice a dostupné materiály na výber. Ostatné špecifické požiadavky nám zanecháš v poznámke a my sa ti budeme snažiť odpovedať do 24 hodín.

Tím Reklamných krabíc ? 

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.