NEPLAŤ za krabice TY. Nechaj to na inú firmu.

Domov TIPY PRE VÁS NEPLAŤ za krabice TY. Nechaj to na inú firmu.

NEPLAŤ ZA KRABICE

Uvedomujeme si, že tento koncept nemusí byť a ani nebude pre každého. To však nevadí, v našej sérii inšpiratívnych blogov sa ti snažíme priblížiť svet reklamných a darčekových krabíc netradičným a moderným štýlom, vhodným pre rok 2022.

?Vítame ťa na blogu a webových stránkach slovenskej značky REKLAMNEKRABICE.SK

Sme profesionálna firma, ktorá sa venuje návrhu a výrobe reklamných, či darčekových krabíc na mieru už od 10 kusov. Žiadne zdĺhavé procesy, neprehľadné tabuľky, či extra dlhé čakanie na výpočet cenovej ponuky, ktorej aj tak nebudeš rozumieť.

✅U nás vieš cenu na reklamné krabice ihneď, do 2-voch minút s našim konfigurátorom.

Neveríš? Vyskúšaj 😉 KLIKNI TU a sprav si cenovú ponuku na mieru do 2-voch minút ONLINE.

Naša skvelá reklamná krabica s celoplošnou potlačou, pre inovatívnu marketingovú kampaň od HYUNDAI.

NEPLAŤ ZA KRABICE

Prečítaj si o nej viac.

?Posledné roky nám veru so štatistikami riadne zakývali a na chvíľu sa zdalo, že už nič nebude, ako pred tým. Marketéri, výrobcovia a aj svet reklamy, dostal svojim spôsobom trocha na frak. Vždy to však ale bude o adaptácii na zmeny a o nových zaujímavých nápadoch, ktoré vieme spolu s našimi zákazníkmi podniknúť a odlíšiť tak ich aj nás od konkurencie. Ak vás tento spôsob reklamy, či blog zaujme, neváhajte nás kontaktovať na info@reklamnekrabice.sk

V posledných mesiacoch sa rapídne zvýšil dopyt po reklamných krabiciach. Vďaka nárastu e-commercu, home-made výrobkom, či samotných donáškach s jedlom, výrazne stúpol dopyt po reklamných krabiciach na mieru s potlačou. No a dnes v tomto blogu to je o kreativite. Obal reklamnej krabice má dostatočnú veľkosť na to, aby sa na ňu vošla tvoja reklama a značka. Jednoduché, že? ?

⚠Ale počkajte, teraz príde tá možno trocha kontroverznejšia časť. Samozrejme, ak máš vlastnú značku, ako prvé si chceš u nás nechať navrhúť reklamné, či darčekové krabice s potlačou na mieru. To robíme pre drvivú väčšinu našich zákazníkov. 

S našim RAZ – DVA online konfigurátorom zistíš predbežnú cenu za tvoju krabicu na mieru do 2-voch minút. Neveríš? Vyskúšaj 😉 KLIKNI TU a sprav si cenovú ponuku na mieru do 2-voch minút ONLINE. 

Ak však vlastníš nejaký biznis s donáškou jedla, či e-shop s väčším potom balíkov do dňa, možno si si nikdy neuvedomil, že každý deň čo deň, tvoríš obrovský reklamný priestor. Doslova. Kde? Na svojich balíkoch a krabiciach predsa. Že ti to príde šialené? Tak si to skús predstaviť napríklad tak, že objemom svojich balíkoch tvoríš významnú reklamnú plochu a že časť tvojich zákazníkov (podľa segmentu, kde sa pohybuješ) má určite nejakým spôsobom aspoň trocha podobné záujmy. Tak by sa napríklad dala dostať na tvoje krabice od pizze reklama novootvorenej autoumyvárne v meste. Predávaš výživové doplnky? Tak to by si mohol/mohla zaujímať celoslovenskú sieť posilňovní, ktorá sa nachádza v každom väčšom okresnom meste. A tak ďalej a tak ďalej. Inšpirácii sa medze nekladú. No a teraz to príde.

Aj krabice na ponožky môžu byť krásne navrhnuté a žiarivé. Skvelá zaklapávacie krabica s celoplošnou potlačou. 

NEPLAŤ ZA KRABICE

?Čo ak by ti tvoje krabice z väčšej časti platil niekto iný? Alebo ti na nich aspoň “prispieval”. Prenajmi teda svoj reklamný priestor na reklamných krabiciach na mieru s potlačou. Vo svete reklamy to nie je nič nové. Veď predsa ide o spoluprácu. My ti s tým pomôžeme, ak si nechceš lámať hlavu. Skúsime nájsť niekoho, koho by segment krabíc v ktorých predávaš svoj tovar mohol zaujímať. Ak si významný distribútor vlasovej kozmetiky, určite máš regióny, kde posielaš svoj tovar, kde funguje sieť kvalitných kaderníctiev. 

Všetko ti vieme navrhnúť a pripraviť na mieru. Na takýto projekt potrebuješ šikovných grafikov, ktorí zvládnu takúto výzvu. Rozumne dostať na krabicu tvoju značku a aj brand tvojho vlastného inzeranta. Aby to celé pekne vyzeralo a ešte aj fungovalo.

Tak čo, ideš do toho? 

  1. Ak ešte nemáš vôbec vlastné reklamné krabice na mieru s potlačou a svoj kvalitný tovar stále balíš do unifikovaných hnedých krabíc, akých sú na trhu milióny, sprav konečne niečo významne pre seba. Zákazník to ocení. 

Skús si prečítať náš blog na túto tému: ⛔STOP NUDNÝM HNEDÝM KRABICIAM

Ak už vieš, že chceš nádherné reklamné krabice na mieru s potlačou priamo pre tvoj produkt a značku, kde ti navrhneme krabicu a aj potlač, daj šancu nášmu online RAZ-DVA konfigurátoru, kde vieš cenu do 2-voch minút.

  1. No a ak už všetko z vyššie spomenutých vecí máš (a ideálne si ešte aj našim zákazníkom ?) a máš záujem o to, aby TVOJE KRABICE PLATIL niekto INÝ, napíš nám na info@reklamnekrabice.sk a uvidíme, ako by sa to dalo vymyslieť 😉 

Tím reklamnekrabice.sk 

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.