? STOP NUDNÝM HNEDÝM KRABICIAM

Domov O NÁS ? STOP NUDNÝM HNEDÝM KRABICIAM

STOP nudným HNEDÝM KRABICIAM

? MY VYRÁBAME krabice na mieru s potlačou

Dni, keď si balil/a svoj produkt, či výrobok do neoznačenej hnedej krabice a posiel/a to svojim zákazníkom sú preč. Či si to chceš priznať, alebo nie, pokiaľ ide o balenie a máš kvalitný produkt, ako aj marketing, obyčajnou hnedou krabicou už pravdepodobne veľmi nezaujmeš.

? NIŽŠIE nájdeš pár tipov a príkladov na nádherné reklamné krabice na mieru s potlačou

? Samozrejme určite je tvoj biznis model postavený komplexne na viacerých pilieroch, ale: reklamné, či darčekové krabice na mieru s potlačou sú jedným z najefektívnejších a cenovo dostupných spôsobov na to, ako zaujať zákazníka vizuálne, pokiaľ svoje výrobky predávaš v obchodoch na regáloch. Rovnako, ak sú tvoje výrobky prémiové, ručne robené a aj cenovo drahšie než je v danej kategórii priemer, tvojmu zákazníkovi by si mal/a ponúknuť komplexnú kvalitu spolu aj s krásnym balením. To robí jednoducho dojem.

U NÁS TI AKO JEDINÝ NA SLOVENSKU vyrobíme cenovo dostupné a NÁDHERNÉ krabice na mieru s tvojou potlačou a s tvojim vlastným logom/dizajnom už od 10 kusov! 

? cenu vieš ihneď do 2-voch minút s našim online konfigurátorom

  1. ? Krabica na mieru s potlačou ROBÍ prvý DOJEM 

Predstav si, že je to prvýkrát, čo si kupuješ výrobok od nejakej spoločnosti. Balenie dorazí a je to niečo, čo si ešte pred tým nevidel/a. Jasné, vidíš logo firmy na krabici, ale tvoj celkový dojem vychádza z detailov. Vhodne zvolený materiál, nádherná potlač, všetko do seba zapadá a krabica sa otvára hravo. Elegantná, nádherná s myšlienkou a krásnymi detailami. To je presne ten typ 1. dojmu, ktorý chceš u svojho klienta vytvoriť. Presne ten dojem, ktorý je len raz. To vieš dosiahnuť s našimi reklamnými krabicami na mieru s potlačou ľavou zadnou. 

STOP nudným HNEDÝM KRABICIAM

* Vianoce sa blížia, chceš pre svojich klientov kreatívne zabaliť darčekový alkohol, či víno? Tvoj vlastný brand vína, aleb pokojne víno od niekoho iného v darčekovej krabici s popisom a logom tvojej firmy? Nie je problém pozri ako na to tuto

       ?Chceš spraviť skvelý prvý dojem? Zver návrh a výrobu svojich reklamných, či darčekových krabíc s vlastnou potlačou do rúk nám, KREATÍVNYM EXPERTOM. Klikaj na náš RAZ-DVA online konfigurátor, vypracuj si jednoducho krok za krokom cenovú ponuku do 2-voch minút, alebo nám napíš na info@reklamnekrabice.sk resp. volaj našej ochotnej kolegynke na 0905 307 022

 2.   ? AKO na  DOBRÚ reklamnú krabicu na mieru s potlačou? 

Kreatívna stránka návrhu krabice je alfou a omegou krásneho výsledku. Nezabúdaj však na PRAKTICKOSŤ celého balenia. Tá by v ideálnom prípade nemala byť druhoradou.

Jednoducho? Áno, tvoj produkt, ktorý ideš baliť, by sa mal do krabice vôjsť ?.

Keď už máš veľkosť krabice ujasnenú prichádza na výber typ krabice, resp. jej otvárania.

Inšpiráciu na rozličné krabice ti pravidelne prinášame my na našom Facebook-u Reklamnékrabice, poprípade tu v blogoch a v galérii na webe.

Ak si nie si istý/á, za malý manipulačný poplatok ti navrhneme a vyrobíme vzorku tvojej vysnívanej krabice. Je rozdiel, či budeš do krabíc baliť šaty, vínové fľaše, knihy, šperky, alebo kozmetiku. Na ťažké a krehké produkty potrebuješ iný typ strihu krabice, ako na perá, či napr. pexeso. Neboj sa, s nami všetko hravo zvládneš. Všetko záleží aj od vízie tvojej značky. Ak si napríklad viac ekologicky zameraný, musíš sa zamyslieť nad minimalistickejším balením, aby si naplnil/a očakávania svojich zákazníkov, ktorý pravdepodobne vyznávajú takéto hodnoty.

STOP nudným HNEDÝM KRABICIAM

Viac o týchto krabiciach, ktoré sme vyrábali pre svetoznámy Pilsner Urquell a slovenský festival GRAPE nájdeš na tomto linku.

3.? Reklamná krabica na mieru s potlačou, ktorá ROBÍ REKLAMU ZADARMO

Na Instagrame je viac ako 500 000 príspevkov označených hashtagom  #unpacking (preklad: rozbaľovanie).

Medziročný nárast o viac ako 800% v trendoch na Youtube vo videách, ktoré majú vo svojej titulke uvedené slovo “rozbaľovanie” tiež nie je na zahodenie. Aj to všetko ukazuje, akým silným faktorom je zážitok z rozbaľovania krabice produktu a ten nezahŕňa nič iné, ako naozaj premakané a dizajnové reklamné krabice s potlačou na mieru.

STOP nudným HNEDÝM KRABICIAM

4. ✅ ČÍSLA A DÁTA NEOKLAMEŠ 

  • Okolo 40 % zákazníkov hovorí, že by ukázalo/odporučilo produkt a jeho fotografie na sociálnych sieťach, pokiaľ by bolo balenie zaujímavé, alebo darčekové*
  • Približne 52% online zákazníkov by realizovalo ďalší nákup produktov, pokiaľ k nim prvýkrát dorazili v prémiovom darčekovom balení, či reklamnej krabici*
  • Až 90% ľudí používa reklamné, či darčekové krabice, ktoré sú kvalitné aj po vybalení samotného produktu (napr. Doma na šperky, mince, drobnosti, atď.)*

*zdroj: https://bit.ly/3Qw5LTr

  • Ako nechať na krabici milý odkaz na ďalšie využitie, či ďalšie milé kreatívne drobnosti ? Pozri sa na to, ako sme to zvládli pri týchto krabiciach pre jedného z našich klientov tuto.

? Tak čo povieš? Ideš do toho s nami? Ver nám, že ak máš vlastné skvelé výrobky, s našimi krabicami na mieru s potlačou im dodáš povestnú čerešničku na torte. 

Neváhaj a oslov nás. Garantujeme ti, že budeš spokojný/á. Napíšte našej šikovnej kolegyni Vlaďke na info@reklamnekrabice.sk a ona ti pomôže pri výrobe tvojho dokonalého, reprezentatívneho obalu na mieru. 

⏱CENOVÁ PONUKA na mieru, nezáväzne a do 2-voch minút na našom  RAZ-DVA online konfigurátore.

Tím reklamnekrabice.sk

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.