V ČOM SME INÍ AKO KONKURENCIA?

INÍ AKO KONKURENCIA

Domov O NÁS V ČOM SME INÍ AKO KONKURENCIA?

Prišiel si na náš web reklamnekrabice.sk , alebo ťa zaujal náš Facebook, či Instagram? Prezeráš si našu galériu a ponuku krabíc, ale stále váhaš? Ukážeme ti prečo sa vieš na našu značku REKLAMNEKRABICE.SK spoľahnúť a v čom sme iní ako konkurencia na Slovensku. Poďme na to !

iní ako konkurencia

1. NA MIERU 
Na mieru na mieru a ešte raz na mieru ? Si aj ty frustrovaný/á z toho, že všade na internete nachádzaš krabice všeobecných rozmerov? Buď sú pre tvoj produkt príliš veľké, alebo malé, alebo hľadáš takého “mačkopesa” niekde v strede. S nami už nemusíš. S našim RAZ-DVA online konfigurátorom, ktorý ti špecifickú cenovú ponuku vyráta do 2-voch minút, si navrhneš reklamné, či darčekové krabice na mieru na milimeter presne. Nie je lepší pocit, než mať riešenie na mieru presne pre tvoje potreby

2.  TYPY KRABÍC A MATERIÁLY
Nie len že si s nami navrhneš na mieru reklamné, či darčekové krabice presne na milimeter. Ešte si aj zvolíš presný typ konštrukcie a otvárania krabice. Všetky tieto typy nájdeš v našom RAZ-DVA online konfigurátore, ktorý ťa prevedie celým procesom a do 2-voch minút ti vytvorí nezáväznú cenovú ponuku. Zaklapávacie krabice sa ti budú hodiť na bežný tovar, dvojdielna krabica s vekom je super na šaty, topánky, či kozmetiku, zasúvacia krabice nájde tiež svoje využitie… Je to všetko len na tvojej predstavivosti a požiadavkách.

3.  VLASTNÁ POTLAČ
Vážne? Áno vážne ? S nami si svoje reklamné a darčekové krabice na mieru potlačíš, ako len chceš. Vlastnou grafikou, logom, farbami, obrázkami. Buď minimalisticky, alebo plnofarebne, z každej strany, zvonku aj zvnútra. Aké skvelé že? Navyše naše krabice tlačíme s použitím ekologických farieb u nás na Slovensku.

4.  OD 10 KUSOV
Väčšinou sa stretneš na trhu s tým, že aj keď ti už niekto na mieru krabice vyrobí, rozhodne ti povie, že si musíš objednať aspoň veľké množstvo v desiatkach, či stovkách kusov. U nás to neplatí. Tvoje individuálne požiadavky ti vyrobíme v náklade už od 10 kusov. A to sa ti zíde.

5. ​EKOLOGICKY & MODERNE
Pri navrhovaní tvojich krabíc sa riadime najnovšími trendmi a používame ekologické farby na potlač. Naše krabice vyrábame na Slovensku. Neprecestujú teda k tebe pol sveta, doručujeme ich neposkladané a tým šetríme aj miesto pri preprave.

Už sa nevieš dočkať, keď aj ty budeš mať svoju nádhernú reklamnú krabicu s potlačou na mieru? Tak klikaj na náš RAZ-DVA online konfigurátor, vypracuj si jednoducho krok za krokom cenovú ponuku, alebo nám napíš na reklamnekrabice@gmail.com , resp. Volaj našej ochotnej kolegynke na 0905 307 022

Tím reklamnekrabice.sk

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.