🤫TOP 5 trikov na krabice, o ktorých vie málokto 

Vitaj na našom blogu, kde sa dozvieš top 5 trikov o reklamných krabiciach, ktoré vie len málokto. 

Reklamné krabice nie sú len jednoduchým obalom, ale skutočným marketingovým nástrojom, ktorý môže priniesť veľa výhod pre tvoju značku. Takže, zapni si kreatívny režim a priprav sa na skvelé nápady. S ich realizáciou ti v reklamnekrabice.sk určite pomôžeme. Treba byť len odvážny 💪

Top 5 trikov
  1. Personalizované balenie: Prvým spôsobom, ako zvýšiť zážitok tvojho zákazníka z balenia,  je vytvoriť personalizované balenie. Nechaj svoje krabice navrhnúť tak, aby odrážali jedinečnú identitu tvojho brandu. Pridaj logo, farebnosť, dizajn a špeciálne odkazy napr. na kartičkách s menom tvojho klienta, či osobným prianím. Veď predsa chceš vyčariť úsmev na tvári svojho zákazníka, že? 
Top 5 trikov
  1. Dizajn na mieru: Prečo sa držať bežne dostupných tvarov a veľkostí krabíc, keď môžeš vyčnievať? Vytvor si vlastný unikátny dizajn krabíc, ktorý priláka pozornosť a vystúpiš tak z davu. Môžeš experimentovať s neobvyklými, otvormi alebo inovatívnymi zatváracími mechanizmami napr. na magnet či stužku.

3. Interaktívne prvky: Výhoda reklamných krabíc na mieru s tvojou vlastnou potlačou je, že môžu byť viac než len “pasívnymi “obalmi. Využi ich na vytvorenie interaktívnych zážitkov pre tvojich zákazníkov. Môžeš pridať skryté správy, hádanky alebo jednoduché hry, ktoré angažujú a zapájajú zákazníkov do procesu rozbalovania. Takto si budú pamätať tvoj brand ešte dlho po rozbalení. Ak veľmi chceš môžeš za splnenú úlohu (napr. matematickú, hádanku, či zložené puzzle) ponúknuť zákazníkovi nejakú formu odmeny na ďalší nákup u teba. 

4. Spolupráca s umelcami: Zvýš atraktivitu svojich krabíc tým, že sa spojíš s umelcami alebo dizajnérmi. Môžu pre teba vytvoriť originálne umelecké diela alebo ilustrácie,, ktoré následne použiješ na potlač krabíc. Týmto spôsobom získaš jedinečné a umelecky hodnotné balenie, ktoré osloví tvojich zákazníkov už len svojou jedinečnosťou.

Top 5 trikov

5. Tématické kampane: Využi reklamné krabice ako súčasť tvojich tematických kampaní. Vytváraj špeciálne edície krabíc, ktoré súvisia s tvojimi momentálnymi reklamnými aktivitami. Tým vzbudíš záujem a očakávanie u zákazníkov, ktorí sa budú tešiť na to, čo nové a jedinečné od teba dostanú. Možností je mnoho. Ak chceš my máme u nás v tíme toľko kreatívnych hláv, že ti ochotne poradíme a vymyslíme nápad na mieru 🙂 

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.