SVADOBNÉ KRABICE NA KOLÁČE

SVADOBNÉ KRABICE NA KOLÁČE

Domov O NÁS SVADOBNÉ KRABICE NA KOLÁČE

Chceš svadbu naozaj na mieru? Dávaš si záležať na každom jednom detaile vášho spoločného dôležitého dňa? Pri plánovaní by ste určite nemal/a zabúdať na to, do čoho dáš hosťom zákusky, koláče, či napríklad makrónky.  

SVADOBNÉ KRABICE NA KOLÁČE

U nás si na mieru vieš nechať vyrobiť svadobné krabice na mieru. Tvoje personalizované krabice na svadobné zákusky si u nás vieš vyrobiť v náklade už od 10 ks! 

Ponúkame ti rôzne formy štandardných, ako i luxusných verzií krabíc na mieru na svadobné koláče. Na našom webe nájdeš náš RAZ-DVA konfigurátor krabíc na mieru, kde do 2-voch minút zistíš predbežnú CP na mieru na krabicu, akú potrebuješ. Vyrobíme tebe a tvojej nadchádzajúcej polovičke svadobnú krabicu na koláče v rôznych rozmeroch, v akejkoľvek farbe si vyberieš, s grafikou, logom, vašimi podpismi, alebo napríklad fotkami. 

Môžeš si vybrať z rôznych tipov svadobných krabíc, či krabíc na koláče na mieru. Odporúčame však napríklad zaklapávaciu, či dvojdielnu krabicu s vekom na luxusný prenos tvojich svadobných zákuskov.  

Nenechaj nič na náhodu a zažiar na svadbe s každým detailom.
Krabice navrhujeme, vyrábame a potláčame na Slovensku, takže sa k tebe dostanú rýchlo & “čerstvé” ? 

Ak si myslíš, že tvoja požiadavka je tak špecifická a špeciálna, že ju náš „takmer dokonalý” online RAZ-DVA konfigurátor nezvládne, kontaktuj nás priamo na telefónnom čísle: +421 905 307 022, alebo na emaile info@reklamnekrabice.sk
Budeme sa ti s radosťou venovať ?

Tím Reklamné krabice

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.