DARČEKOVÉ KRABICE NA MIERU

DARČEKOVÉ KRABICE NA MIERU

Domov O NÁS DARČEKOVÉ KRABICE NA MIERU
DARČEKOVÉ KRABICE NA MIERU

Medzi vyhľadávané reklamné krabice nepochybne patria aj darčekové krabice na mieru. A čo si vlastne pod pojmom darčeková krabica môžeš predstaviť? Prakticky akúkoľvek krásnu, reprezentatívnu krabicu s tvojim vlastným dizajnom, logom a potlačou na mieru. Do takejto krabice vieš totižto zabaliť takmer čokoľvek.

Sme slovenská značka s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe reklamných krabíc na mieru u nás na Slovensku. Moderne a s použitím ekologických materiálov. Niektoré z našich referencií si vieš pozrieť v galérii. Vyrábame reklamné krabice na mieru rôznych tvarov a veľkostí.

Pri štandardnej reklamnej krabici si najprv potrebuješ určiť načo ju potrebuješ. Chceš krabicu na mieru na víno, krabicu na tričko, krabicu na šaty, krabicu na koláče, či krabicu na šperky? Podľa toho si zvolíš jeden z mnohých typov strihov krabíc, ktoré ti ponúkame. Zaklapávacie krabice, dvojdielne krabice s vekom, klasické krabice, či zasúvacie krabice. Následne si vyberieš typ potlače, krabicu bez potlače, či napríklad krabicu s celoplošnou potlačou.

Pri darčekovej krabici si vyberieš rovnako niektoré z týchto možností. Vieme ti však ponúknuť aj “chuťovky” a špeciality v podobe výrezu – okienka na krabici, rôznych atypických materiálov za príplatok, zlatej potlači na krabici, magnetického otvárania, či napr. výplni krabice drevitou vlnou. Možností je milión ?

Darčekovú krabicu nemusíš pritom chápať len tak, že tovar, či produkt v nej chceš podarovať ty niekomu. Môže to byť práve reprezentatívna krabica na mieru, nadizajnovaná do najmenších detailov, v ktorej predávaš svoj kvalitný tovar, ktorý si zaslúži dokonalý obal. U nás si vytvoríš krabice na mieru na koláče, kozmetiku, fľaše na víno, či rum, krabice na topánky, luxusné šaty, produkty… Bez obmedzení ! ?

Základ dizajnovej darčekovej krabice na mieru si zvládneš vytvoriť s našim online RAZ-DVA konfigurátorom, ktorí navrhli krabicoví mágovia tak, aby ti do 2 minút vytvoril cenovú ponuku na mieru s predbežnou cenou za tvoje krabice. Navolíš si typ krabice, veľkosť akú len chceš a typ čiastočnej, či celoplošnej potlače krabice. Ak si želáš krabicu vyšperkovať do detailov napríklad zvolením špeciálnych príplatkových služieb o ktoré máš záujem, zanecháš nám na konci formulára poznámku a my sa ti budeme venovať. Urobíme všetko preto, aby si odpoveď od nás dostal do 24 hodín. Také sú reklamnekrabice.sk – ekologické, rýchle, na mieru a dokonca aj darčekové ?

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.