AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNE KRABICE PRE SVOJE PRODUKTY? 3 TIPY

KRABICE PRE SVOJE PRODUKTY

Domov TIPY PRE VÁS AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNE KRABICE PRE SVOJE PRODUKTY? 3 TIPY

Reklamné krabice ti vieme na mieru vyrobiť z rôznych materiálov a v rôznych tvaroch. Uvedomujeme si, že niekedy môže byť pre teba ťažké si vybrať. Preto ti ponúkame na inšpiráciu tento blog. Ak sa predsa len nebudeš vedieť rozhodnúť, čo je pre teba a tvoje výrobky najlepšie, vždy ti ochotne a na mieru poradíme na reklamnekrabice@gmail.com, alebo na 0905 307 022

Rada na začiatok: reklamná, či darčeková krabica pre tvoj produkt je prvou vecou s ktorou príde tvoj zákazník do kontaktu. Je to výstavná skriňa, prvý kontakt s produktom, ktorý robí dôležitý dojem ?

1. Krabicu ber vždy ako CELOK
Tie najlepšie reklamné, či darčekové krabice sú vždy vyrobené na mieru. Bodka. Presne pre veľkosť tvojho produktu. Videl/a si už niekedy krabicu v ktorej by lietal mobilný telefón, voňavka by nebol krásne uložená, či luxusné pero by bolo uložené “vo vzduchoprázdne”? No presne, asi nie. Prečo si teda nedopraješ krabicu na mieru, aj pre tvoj krásny produkt? Vždy mysli na to, čo predávaš, z akého materálu je to a aký ťažký tvoj produkt je. Na základe toho sa treba rozhodnúť pre materiál krabice, ako aj jej strih.

KRABICE PRE SVOJE PRODUKTY

2. Na čo budeš používať krabicu?
Bude tvoja krabica použitá na prepravu, alebo ako výstavný kus spolu s produktom? Väčšinu našich darčekových krabíc na mieru robíme pre klientov, ktorí ich používajú na prezentáciu a zabalenie samotného produktu. Takúto krásnu krabičku, samozrejme asi len tak rovno nepolepíš s označením adresy pre kuriéra a nepošleš cez pol republiky. Mysli teda na to, aký typ krabice si želáš. Vieme ti samozrejme pomôcť s obomi možnosťami. Reklamnými krabicami na mieru, do ktorých vieš baliť viacero tvojich produktov a posielať to kuriérom, ako aj nádhernými darčekovými krabicami s potlačou na mieru, ktoré prezentujú tvoj produkt a zároveň plnia aj základnú ochrannú funkciu. Budeš takúto reklamnú darčekovú krabicu s potlačou posielať zo svojho e-shopu zabalenú ešte v dodatočnej krabici, alebo sa bude vystavovať na policiach obchodov a supermarketov s produktmi vo vnútri?

3. Kto krabicu dostane?
Mysli na to, kto krabicu, či krabičku dostane vo finále. Dieťa, muž, žena? Má tvoj zákazník rád luxus, alebo je skôr ekologicky zameraný? Poteší sa veľa drobným detailom, alebo je skôr zarytý minimalista? Samozrejme dizajn krabice by mal ísť ruka v ruke s dizajnom tvojej značky a celkovým posolstvom v ktorom sa nesie to, čo predávaš.

KRABICE PRE SVOJE PRODUKTY

U nás v Reklamných krabiciach ti vieme vyhovieť naozaj na mieru. Zvolíš si strih a typ otvárania reklamnej krabice s potlačou, materiál samotnej krabice, rozmery krabice doladíme v každej strane presne na milimeter, zvolíš si a vyberieš presnú potlač krabice vo vlastnom dizajne s logom a špeciálnymi úpravami. Také su Reklamnekrabice.sk – ekologicky a moderne vyrábané krabice u nás na Slovensku ?

Neváhaj nás kontaktovať na reklamnekrabice@gmail.com , alebo na 0905 307 022 
Tešíme sa na teba 

Tím Reklamnekrabice.sk

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.