VIANOČNÉ REKLAMNÉ KRABICE – NÁVOD AKO NA TO

VIANOČNÉ REKLAMNÉ KRABICE – DEADLINE PRE ROK 2022

Domov TIPY PRE VÁS VIANOČNÉ REKLAMNÉ KRABICE – NÁVOD AKO NA TO

Ahoj náš krabicový nadšenec/nadšenkyňa. Pravdepodobne si marketér, dizajnér, vlastník/vlastníčka svojej značky s výrobkami a asi tak, ako každý, aj ty sa chystáš na vianočnú sezónu 2022.

Radi budeme tvojim stabilným partnerom pre výrobu reklamných a darčekových krabíc na mieru s tvojim vlastným dizajnom, logom, či napríklad aktuálnym limitovaným vianočným sezónnym motívom. 

Prirodzene od našich zákazníkov dostávame často otázku: “ Kedy nám viete garantovať výrobu a doručenie krabíc?” Hlavne v tomto ročnom období. Robíme zákazkovú výrobu na mieru. U nás si vieš navrhnúť vlastnú reklamnú, či darčekovú krabicu na mieru presne s rozmermi v milimetroch do každej strany, ako potrebuješ, z rôznych materiálov a s vonkajšou, vnútornou potlačou, či inými špeciálnymi doplnkami (UV neónová tlač, magnetické zatváranie, lesklé/matné lamino). Preto ti nevieme sľúbiť všeobecný presný termín od dnes 20.10.2022. Každá krabica nášho klienta je iná, v inom objeme a vyžaduje si iný čas na výrobu, podľa zadania.

❓?AK CHCEŠ VEDIEŤ, ČI TI STÍHAME VYROBIŤ TVOJU KOLEKCIU vianočných krabíc na mieru s doručením tak, aby si bol spokojný/á,  kontaktuj priamo našu šikovnú kolegyňu Vladku so špecifickou požiadavkou na: 

info@reklamnekrabice.sk   / +421 905 307 022

?Dohodni si s nami nezáväznú konzultáciu, alebo si IHNEĎ vypracuj do 2-voch minút nezáväznú cenovú ponuku s našim ONLINE  RAZ-DVA online konfigurátorom.

Áno, predbežnú cenu za tvoju krabicu s presnými rozmermi na mieru, typom materiálu a potlače vidíš s našim online konfigurátorom do 2-voch minút. 

?Potrebuješ vianočné reklamné/darčekové krabice a obal na mieru?

Pre veľa značiek je čas pred Vianocami dôležitý z hľadiska predajov a obratu. Dokáže vytvoriť individuálne až 50 % z celkového ročného obratu firiem. Vianoce sú jednoznačne obdobie, ktoré nechceš zmeškať.

Nezabúdaj ani na to, že zákazníci majú iné požiadavky pre vianočné darčeky. Tie by mali  pôsobiť hodnotne a tématicky. Pokiaľ máš takú možnosť z hľadiska financií, nápadu pre obal samotný a celkovej  tématiky, určite neváhaj a poď do toho s nami. 

Radi ti poradíme a ak nemáš vlastný grafický tím, s nami môžeš tiež rátať. Celú vianočnú tématiku a grafiku pre tvoj brand po konzultácii naceníme, navrhneme a aplikujeme na tvoje reklamné vianočné krabice s potlačou na mieru. 

?S našimi reklamnými a darčekovými krabicami na mieru s potlačou na Slovensku budú tvoji zákaznici z vianočných darčekov nadšení.

Krásny krabicový deň,

Tím reklamnékrabice.sk

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.