Tieto krabice na mieru S NEÓNOVOU svietiacou potlačou NEPREHLIADNEŠ

Domov INŠPIRÁCIA Tieto krabice na mieru S NEÓNOVOU svietiacou potlačou NEPREHLIADNEŠ

KRABICE NA MIERU S NEÓNOVOU SVIETIACOU POTLAČOU

Našim cieľom v Reklamných krabiciach je prinášať ti INOVÁCIE. Také, ktoré inde nedostaneš pri výrobe krabíc na mieru s vlastnou potlačou. Ak sa rozhodneš pre krabice na mieru s potlačou, mala by to byť SHOW. 

A keď už SHOW tak poriadna so všetkým, čo k tomu patrí. Napríklad neóny a žiarivá neónová tlač. Povieš si, čože? 🙂 

KRABICE NA MIERU S NEÓNOVOU SVIETIACOU POTLAČOU

Poďme teda rovno k veci. V tomto ďalšom blogu zo série INŠPIRÁCIE si ukážeme, ako kreatívne môže vyzerať nádherný dizajn krabice na mieru s potlačou zvonku a aj zvnútra. Ako čerešnička na torte je tu použitá aj bonusová aplikácia NEÓNU UV TLAČOU, ktorú ti v takomto formáte potlačíme pravdepodobné ako jedny z mála, ak nie JEDINÍ na Slovensku. 

To všetko ti ponúkame v našom RAZ-DVA online konfigurátore, kde si navolíš celé prevedenie krabice na mieru v jednotlivých krokoch a cenu sa dozvieš IHNEĎ a nezáväzne do 2-voch minút. Nepotrebuješ na to žiadne špeciálne zručnosti. 🙂

Na prevedenie krabice sme použili zaklapávací typ otvárania a E-VLNU (3-roj vrstvovú vlnitú lepenku), aplikovaná bola celoplošná potlač s UV tlačou na špecifickej grafike.  

V tomto konkrétnom prípade vytváral celú grafiku náš klient, v spolupráci s nami bola aplikovaná. Navrhli sme výsekovú formu krabice, ako aj prevedenie. S nami totižto vieš potlačiť nie len VONKAJŠOK krabice, ale kompletne aj jej vnútro. Vytvoríš tak naozaj jedinečný “unboxing” zážitok z otvárania tvojho produktu.

KRABICE NA MIERU S NEÓNOVOU SVIETIACOU POTLAČOU

Táto vesmírna krabice slúži na balenie CBD výrobkov. Už od začiatku vieš, že si dostal do rúk niečo špeciálne. Nápis, ktorý objavíš po otvorení krabice – “výprava začína” ti napovie, že balenie bude skrývať viacero prekvapení. Najprv ťa určite upúta ŽIARIVÁ neónová grafika vesmírneho cestovateľa. Práve tú sme potlačili ZELENOU NEÓNOVOU TLAČOU. Aj bez UV fialového svetla je na prvý pohľad žiarivá a zaujme ťa. Svieti ešte lepšie, ako keď si niečo na papier prejdeš “zvýrazňovačkou”. Po zasvietení UV lampou žiari doslova. 

Vo vnútri ťa čaká ešte QR kód. Takýto nápad môžeš využiť aj pri navrhovaní tvojich krabíc v rámci konzultácie s nami. 

Tak čo ideš do toho? Dáš nový a iný level baleniu svojich produktov? Záleží na tom a presne to môže byť jeden z dôležitých krokov, ktorý ťa odlíši od tvojej konkurencie.

Dohodni si s nami nezáväznú konzultácie, resp. Vypracuj si ihneď do 2-voch minút nezáväznú CP s našim RAZ-DVA online konfigurátorom.

Zastihneš nás aj na info@reklamnekrabice.sk a ak preferuješ telefonický kontakt naša ochotná kolegynka Vlaďka – expertka na reklamné krabice s potlačou na mieru, ti poradí raz-dva.

Krásny krabicový deň,

Tím reklamnékrabice.sk

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.