INŠPIRÁCIA – darčekové krabice na mieru s Pilsner Urquell!

Domov INŠPIRÁCIA INŠPIRÁCIA – darčekové krabice na mieru s Pilsner Urquell!

DARČEKOVÉ KRABICE

Kto by nepoznal legendárnu značku piva Pilsner Urquell, historický vzor pív plzeňského typu? “Dám si Plzeň, Prazdroj, či len jednoducho Pilsner”. Sme radi, že môžeme tvoriť a vyrábať reklamné krabice na mieru s potlačou aj pre takého svetové značky. Tu ti ukážeme, ako na to.

Ukážkou reálnej práce, sa môžeš inšpirovať aj ty pri návrhu a tvorbe svojich reklamných, či darčekových krabíc.

darčekové krabice

U nás ti ponúkame perfektnú kreatívu a profesionálny tím ľudí, ktorí krabicami žijú.

Ako jediní na Slovensku ti vyrobíme krabice úplne na mieru v náklade už od 10 kusov.

Náš klient k nám prišiel so zadaním o tvorbu darčekovej krabice s potlačou na mieru. 

Jeho cieľom bolo mať darčekovú krabicu, ktorú bude rozdávať na svojom Instagrame v rámci súťaže o lístky na slovenský hudobný festival GRAPE, ktorý aj tento rok hostil hudobné mená svetovej scény. Motto? “Užívaj si festival GRAPE, ako pravý headliner”.

Čo k tomu potrebuješ? No predsa pocit, že aj ty si “rockstar” 😉 Lístok na festival, tretinkový vychladený kvalitný ležiak Pilsner Urquell a prémiovú darčekovú krabicu s ktorou sa cítiš špeciálne. 

darčekové krabice

Značka Pilsner Urquell má stanovený dizajn manuál, takže sme hneď vedeli v akých mantineloch sa môžeme hýbať. Grafický návrh a realizáciu krabice tvorí výrazné logo značky piva, ako aj ich partnera – festivalu GRAPE. Pokiaľ takúto krabicu dostaneš ako zákazník, hneď ti je jasné, že pôjde o niečo špeciálne. Spodok vrchnej časti krabice lemuje miesto konanie festivalu spolu s dátumom. Farebne odlíšené, no všetko tón v tóne s farbami dizajn manuálu značky.

Na prevedenie krabice sme využili ZASÚVACIU krabicu zhotovenú z E-VLNY – 3 vrstvovej vlnitej lepenky. Krabica dostala celoplošnú potlač. Vo vnútri sme vytvorili vložku s výrezom na mieru presne podľa rozmerov od klienta. Vošiel sa tam jeden lístok na festival, ako aj tretinková fľaša piva Pilsner Urquell – všetko krásne na mieru. Vložku sme rovnako ozdobili logom značky piva, ako aj drobnými popismi.

K lístku na festival si vezmi “tretinku” na oslavu a utekaj si užívať skvelú hudbu, ako pravý headliner! 

Pamätaj, že u nás s reklamnekrabice.sk máš vždy možnosť svojím zákazníkom unikátne prezentovať svoj brand. Využiť logá, mottá a dohodnutú brandingovú komunikáciu. V tomto prípade ešte krabici dominoval aj hashtag –  #plzennagrape

Svoj zážitok tak mohol daný výherca, alebo ktokoľvek, kto si spolu s hudbou vychutnal kvalitné čapované pivo, zdieľať na sociálnych sieťach.

S našim skvelým ONLINE RAZ-DVA konfigurátorom, ktorý ti vyráta cenovú ponuku do 2-voch minút, šetríš čas. Áno, cenovú ponuku na krabicu na mieru s potlačou s tvojimi presnými rozmermi na milimeter u nás vieš do 2-voch minút. Šetríme ti čas a nechávame priestor kreativite. Aj ty vieš mať rovnako skvelú krabicu, ako svetovo známa značka Pilsner Urquell, na tvoje rozličné produkty. U nás sa obmedzenia nekladú. Kozmetika, darčeky, bižutéria a šperky, šaty, mobily, knihy, topánky, koláče…

To všetko a viac ti reklamnekrabice.sk dokážu zabaliť dizajnovo a na mieru tak, aby mal tvoj zákazník prémiový pocit z nákupu u teba.

Neváhaj a choď sa pozrieť na náš web reklamnekrabice.sk a vyskúšaj náš rýchly RAZ-DVA konfigurátor, ktorí ti vytvorí predbežnú cenovú ponuku do 2-voch minút. Zvolíš si v ňom krabice presne na mieru pre potreby tvojej značky. 

Tím reklamnekrabice.sk

Stručne o nás

KONFIGURÁTOR

od 10 kusov

vyrobené na Slovensku

cenová ponuka do 2 minút

Sme výrobca kartónových obalov, kartónových krabíc rôzneho druhu na mieru s potlačou, reklamných tašiek na mieru a reklamných stojanov. 

Investovaním do najmodernejších digitálnych technologií dokážeme rýchlo a s nízkymi nákladmi vyrobiť aj menšie série výrobkov. 

U nás nemusíte platiť za náročnú a zdĺhavú prípravu výsekových a tlačových foriem.